![Батьків Дружківської громади запрошують отримати допомогу для дітей Батьків Дружківської громади запрошують отримати допомогу для дітей](/upload/resize_cache/iblock/7a0/480_303_0/7a02f76ed2dfc6e5d4a8993bede0fd82.jpg)
З 22 травня 2024 року розпочнеться видача допомоги для дітей.
Батьків запрошують отримати боді (від 0 до 12 місяців), комплекти одягу (від 3 місяців до 2-х років), дитяче харчування, памперси (№ 2 та № 3) в приміщенні комунального закладу «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки».
Видача розпочнеться з 22 травня 2024 року, щоденно, окрім суботи та неділі. З 13:00 до 15:00 години. При собі потрібно мати паспорт та свідоцтво про народження дитини.
Батьків запрошують отримати боді (від 0 до 12 місяців), комплекти одягу (від 3 місяців до 2-х років), дитяче харчування, памперси (№ 2 та № 3) в приміщенні комунального закладу «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки».
Видача розпочнеться з 22 травня 2024 року, щоденно, окрім суботи та неділі. З 13:00 до 15:00 години. При собі потрібно мати паспорт та свідоцтво про народження дитини.
Комментарии