![Комунальники Дружківки вийшли на прибирання снігу Комунальники Дружківки вийшли на прибирання снігу](/upload/resize_cache/iblock/c7e/480_303_0/c7e259c84c8427be9446d3b41c471b9a.jpg)
Зима додала роботи комунальним службам, але попри несприятливі погодні умови комунальники вже прибирають сніг на дорогах, тротуарах та прибудинкових територіях.
Задля забезпечення камфорних і безпечних умов щодо пересування мешканців роботи продовжаться до завершення снігопаду.
«Шановні водії не залишайте автомобільний транспорт на узбіччі або на проїжджій частині, не заважайте роботі спецтехніки», - звернулися до мешканців у Дружківській військовій адміністрації.
Комментарии