![Мешканці Дружківки отримали будівельні набори Мешканці Дружківки отримали будівельні набори](/upload/resize_cache/iblock/2f4/480_303_0/2f40f4caf476d8f0c069dffda3d0fe2a.jpg)
Данська рада у справах біженців в Україні продовжує роботу з підтримки мешканців Дружківської громади.
На цьому тижні Дружківською міською військовою адміністрацією у співпраці з Данською радою у справах біженців в Україні була надана гуманітарна допомога дружківчанам, у яких постраждали домівки від ворожих обстрілів.
147 домогосподарств отримали будівельні набори для ремонту пошкодженого житла (OSB-лист, рейки, дошки, плівка, піна, монтажний скоч, брезент, молоток, цвяхи).
Комментарии