![Робота Фонда Бориса Колеснікова у липні Робота Фонда Бориса Колеснікова у липні](/upload/resize_cache/iblock/1ce/480_303_0/1ce210ac1f44aa3bf5cbc4671e0ce2ba.jpg)
Друзі, продовжуємо звітувати про благодійну діяльність Фонду на Донеччині. Протягом останнього місяця ми змогли надати допомогу тисячам мешканців прифронтових міст та сіл, а саме:
- За підтримки партнерів доставити до регіону гуманітарний вантаж та роздати 17000 продуктових наборів соціально вразливим категоріям населення у Дружківській та Костянтинівській громадах.
- Передати солодощі діткам в села, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії фронту, а ще роздати набори смаколиків юним баскетболістам Дружківки, вихованцям і тренерам Костянтинівської ДЮСШ та любителям футболу.
- Допомогти мамам з малюками дитячим харчуванням та іграшками.
- Доставити підгузки для діток та дорослих та передати засоби гігієни тим, хто їх потребує.
Отож, друзі, не стоїмо осторонь, підтримуємо, допомагаємо і робимо все можливе, щоб день за днем наближати нашу Перемогу!