![У Дружківці створили новорічну локацію У Дружківці створили новорічну локацію](/upload/resize_cache/iblock/d07/480_303_0/d07161fafc2291ab4ae81b2206a7bcdb.jpeg)
Попри те, що в Україні триває війна, українські міста намагаються готуватися до різдвяних та новорічних свят. Дружківка не є виключенням.
Сьогодні, на передодні свята Святого Миколая, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дружківської міської ради з радістю відкрив локацію «Зимова країна», яка проходить під гаслом – ПОДАРУЙ ТЕПЛО!
Кожен українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних та близьких з війни додому, мріє про світле майбутнє та нашу ПЕРЕМОГУ!
![](/upload/dnl_dn/2020-01/000/IMG_0180.jpeg)
Сьогодні, на передодні свята Святого Миколая, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дружківської міської ради з радістю відкрив локацію «Зимова країна», яка проходить під гаслом – ПОДАРУЙ ТЕПЛО!
Кожен українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних та близьких з війни додому, мріє про світле майбутнє та нашу ПЕРЕМОГУ!
![](/upload/dnl_dn/2020-01/000/IMG_0180.jpeg)