![](/upload/resize_cache/iblock/fca/480_303_0/fca4a104fa0aba4da26f759c9a82e637.jpg)
9-12 травня у Львові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, учасники якого змагалися за 20 комплектів нагород.
У ваговій категорії 53 кг серед жінок на третю сходинку п’єдесталу пошани зійшла Олександра Федорченко – представниця міста Дружківка (тренер Олександр Веремієнко). Вона перемогла Богдану Кокозей-Ящук зі Львівщини, а також двічі Наталію Клівчуцьку з Херсонщини (на груповому етапі та у вирішальній сутичці за «бронзу»).
Загалом команда Донецької області відзначилася 3 бронзовими медалями.