![](/upload/resize_cache/iblock/39d/480_303_0/39dea1797642657877ad65a12b8d4ec8.jpg)
У Фонді Бориса Колесникова прозвітували про роботу на Донеччині та надану благодійну допомогу за минулий місяць.
У листопаді їм вдалося:
- Разом з партнерами завезти з Європи до Донецької області гуманітарну допомогу і роздати 20000 продуктових та гігієнічних наборів соціально незахищеним мешканцям Дружківської і Костянтинівської громад.
- Відвідати відкрититі тренування секції хокею та передати юним спортсменам солодкі набори.
- Підтримати мам з дітками та допомогти їм дитячим харчуванням і засобами гігієни.
- Нагородити солодкими подарунками учениць Іллінівського ОЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов, які брали участь у конкурсі краси та грації "Міні Міс Іллінівський заклад 2023" та "Міс Іллінівський заклад 2023".
Коментарі