![](/upload/resize_cache/iblock/0c2/480_303_0/0c2c4e26185deeaa4cb157d6198f02c2.jpg)
Цими днями у португальському місті Лейрія проходить Кубок Європи з метання. За перший день змагань збірна України здобула дві нагороди, одна з яких у спортсмена з Дружківки.
Обидві нагороди були здобуті нашими представникам у віковій категорії U-23. Срібло у метанні диска з особистим рекордом 58.60 виборов дружківчанин Михайло Брудін.
Михайло Кохан став переможцем у метанні молота. Золотим для нього став останній шостий вихід у сектор, де він видав результат 75.80 м, який до того ж дозволив йому очолити європейський рейтинг у цьому виді програми змагань.