![](/upload/resize_cache/iblock/090/480_303_0/090687f79e8853e91cda7ed33a39f707.jpg)
Дружківській міській суд виніс вирок мешканці Покровського району за поширення інформації про розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Її засуджено до 8 років позбавлення волі.
За інформацією слідства, у березні 2022 року начальниця однієї зі станцій «Донецької залізниці» через месенджер «Telegram» у своєму телефоні передавала відомості про розташування особового складу Збройних Сил України на території регіону.
Усі деталі вона відправляла у формі текстових повідомлень знайомому представнику держави-агресора. Також особливу увагу жінка приділяла деталізації місць зосередження техніки українських бійців.
На вирок суду жінка чекала під вартою, але попри докази, надані стороною обвинувачення, так і не визнала своєї провини в інкримінованому злочині. Суд повністю підтримав позицію прокуратури і визнав підсудну винною.
Коментарі