![](/upload/resize_cache/iblock/8e3/480_303_0/8e3c93757f313af063ddb793f52ade94.jpg)
Про це повідомляє Дружківська філія ДУ «Донецький ОЦКП МОЗ».
За інформацією організації, протягом минулого тижня зареєстровано та проведено епідеміологічне розслідування 2 випадків постраждалих від укусів тварин. Епідпоріг захворюваності на грип, ГРВІ та COVID -19 не перевищено.
Спеціалісти філії продовжують проведення моніторингові дослідження згідно плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення по Дружківській філіі ДУ «ДОЦКПХ МОЗ» на 2023 рік .
По централізованому водопостачанню відібрано 9 проб на мікробіологічні показники, відхилень немає; на санітарно-гігієнічні показники відібрано 9, відхилень немає.
За тиждень проведено 21 вимірювання гама-фону, перевищень немає.