![](/upload/resize_cache/iblock/531/480_303_0/531f32d675b71df419705d637ea6820b.jpg)
У Територіальному центрі соціального захисту (надання соціальних послуг) Дружківської міської ради привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая.
"Святий Миколай - це добрий чарівник, як і наші Захисники! Як справжні нащадки козацького роду Ви сміливо та відважно оберігаєте спокій на своїй землі, запалюючи віру в серцях усього народу. Завдяки Вам ми знаємо, що Україна переможе!
Нехай Вас оминають ворожі кулі. Дякуємо за Вашу щоденну та невтомну працю на фронтах та в тилу Батьківщини", - подякувала Захисникам та Захисницям директорка закладу Наталя Карачор і вручила обереги- мотанки, створені руками працівниць Терцентру та солодкі подарунки.